Media Fun

ERASMUS

‚Media Fun’ to wymiana młodzieżowa odbywająca się w dniach 25 marca 2017r. – 4 kwietnia 2017r., w Białce Tatrzańskiej. Wzięła w niej udział grupa 21 osób w wieku 16 – 25 lat wraz z opiekunami z 5 krajów Europy: Polski, Słowacji, Włoch, Grecji i Portugalii.
Podczas projektu uczestnicy zdobywali wiedzę z zakresu fotografii, filmowania i dziennikarstwa, prowadząc warsztaty i ucząc się od siebie nawzajem.
Uczestnicy projektu podczas zajęć nabyli lub rozwinęli swoje umiejętności (w szczególności umiejętności praktyczne) z zakresu fotografii (fotografia studyjna, fotografia plenerowa, fotografia nocna, obróbka zdjęć w programach graficznych…), tworzenia filmów (pisanie scenariusza, filmowanie, kadrowanie, montaż filmów w programach multimedialnych, legalne sposoby pozyskiwania muzyki…), dziennikarstwa (udzielania i przeprowadzania wywiadów, pisania reportaży i artykułów…).
Efektem wymiany jest stworzona przez uczestników relacja z wymiany – libdub, a do pomocy przy nagrywaniu zaprosili lokalne harcerki. Oprócz tego powstały również: wywiad z uczestnikami projektu oraz ‚Funny Moments’ – najzabawniejsze momenty utrwalone za pomocą kamery.

Projekt sfinansowany ze środków programu Erasmus +.

top