Podziel się radością! – rekrutacja uczestników

Ładowanie Wydarzenia
 • To wydarzenie minęło.

Podziel się radością! – rekrutacja uczestników

0 Comment
50 Views

Trwa rekrutacja uczestników do lokalnego projektu „Podziel się radością”.

W ramach projektu odbędą się warsztaty:

 • Teambuilding i komunikacja w zespole – przy użyciu metod Outdoor Education bazujących na nauce przez
  doświadczenie uczestnicy wezmą udział w procesie budowania silnego zespołu. Outdoor Education wspiera rozwój przywództwa oraz umiejętności motywacji.
 • Kompetencje miękkie – wzmocnienie kompetencji miękkich i społecznych uczestników. Podczas zajęć zostaną przeprowadzone ćwiczenia komunikacji interpersonalnej i pracy w zespole nad zadaniami, uczestnicy poznają metody skutecznego wyznaczania sobie celów i radzenia sobie z trudnościami.
 • Design thinking – zapoznanie uczestników z procesem Design Thinking (projektowym myśleniem), podczas niego grupa pozna pięć etapów procesu Design Thinking wraz z technikami i narzędziami wspierającymi ten proces. Podczas warsztatu uczestnicy będą pracować nad wybranym wspólnie problemem, szukać rozwiązań i tworzyć prototypy.
 • Promocja w internecie, grafika – uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób można promować wydarzenia. W jaki sposób
  stworzyć szybko najprostsze grafiki. Jakie zabiegi wykorzystać by zainteresować odbiorcę. Co powinna zawierać ulotka
  promująca.
 • Animacja dzieci – przygotowanie uczestników do prowadzenia animacyjnych zajęć z dziećmi i młodzieżą, kluczową rolę będą w nim odgrywać gry i zabawy uczące komunikacji, współpracy oraz twórczego myślenia. Uczestnicy poznają zabawy z wykorzystaniem chusty, nauczą się modelowania balów, żonglowania piłeczkami i chusteczkami animacyjnymi.
 • Eksperymenty chemiczne – uczestnicy nauczą się jak wykorzystywać chemię w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pokaże to że nauka może być ciekawa i do wykonywania doświadczeń mogą użyć składników które posiadają
  w domu.

Po przeprowadzonych warsztatach uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzić i wykorzystać zdobyte umiejętności podczas wydarzenia dla dzieci, które sami zorganizują. Odbędą się również warsztaty dla rówieśników.

Masz 16 – 26 lat i chcesz zrobić coś ciekawego?
Wypełnij formularz i dołącz!

 

 

Szczegóły

Start:
17 maja @ 08:00
Koniec:
31 maja @ 19:00
Strona internetowa:
https://iairs.pl/project/podziel-sie-radoscia/

Miejsce

wydarzenie online